Klucz udarowy 3.7/8" płaski do pobijania calowy Kennedy KEN5806870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 537,50 zł
Cena regularna:
1 250,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 3,7/8" płaski otwarty czerniony calowy Kennedy KEN5806870K
Kennedy KEN-580-6870K
KEN5806870K
3.7/8" A/F OPEN JAW SLOGGING WRENCH Kennedy KEN5806870K
Kennedy KEN-580-6870K
SM.CK016,1655ZLNE
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Z płaską, prostą powierzchnią umożliwiającą uderzenia młotkiem by luzować lub dokręcać oporne elementy złączne. Zgodne z: DIN 133.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140061576 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5806870K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Hardened Steel |
| Długość całkowita | 485mm |
| Typ | Open-ended Slogging Spanner |
| Size | mm 3-7/8" cal |
| Standard, norma | DIN 133 |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Satin |
| Size System | AF |
| Handle Shape | Flat |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm 2-1/2" cal |
| Head Thickness | 46mm |
| Angle of Handle Offset | ° stopni |