Klucz udarowy 4.5/8" do pobijania oczkowy calowy Kennedy KEN5807920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
4 329,40 zł
Cena regularna:
3 519,84 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 4,5/8" płaski oczkowy czerniony calowy Kennedy KEN5807920K
Kennedy KEN-580-7920K
KEN5807920K
4.5/8" A/F RING SLOGGINGWRENCH Kennedy KEN5807920K
Kennedy KEN-580-7920K
SM.CK016,1999ZLNE
Wykonane z hartowanej i utwardzanej stali z mechanicznie obrobionymi końcówkami aby zapewnić dobry kontakt z łącznikiem. Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem by luzować lub dokrętać oporne elementy złączne.
Wyprodukowano zgodnie z: DIN 7444.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140062214 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5807920K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Hardened Steel |
| Długość całkowita | 450mm |
| Typ | Ring Slogging Spanner |
| Size | mm 4-5/8" cal |
| Standard, norma | DIN 7444 |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Satin |
| Size System | AF |
| Handle Shape | Flat |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm 3" cal |
| Head Thickness | 48mm |
| Angle of Handle Offset | ° stopni |