Klucz udarowy IW500 1/2" Kobe KBE2702316P KBE-270-2316P SPC20 PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy IW500 1/2" Kobe KBE2702316P KBE-270-2316P
Kobe KBE-270-2316P
KBE2702316P
Klucz udarowy IW500 1/2" Kobe KBE2702316P
KBE-270-2316P
Opis produktu
IW500Obudowa wykonana z jednego elementu aluminium, regulator mocy - 10 pozycji zmiana kierunku obrotu poprzez użycie kciuka. Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT dla węży 10mm, ciśnienie powietrza: 90psi, moment obrotowy: 300ft/lbs zużycie powietrza: 4cfm*, maks. wymiar śrub: 16mm.
Poziom hałasu: 88dBA.
Siła dźwięku: dBA.
Wibracje: 4.2m/s2.
Długość całkowita: 191mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089174 |
| Prędkość bez obciążenia | 7000 rpm |
| Głębokość całk. | 75 |
| Długość całkowita | 220 |
| Waga całkowita | 2.5 |
| Szerokość całk. | 200 |
| Supplier Part No. | 2702316P |
| UNSPSC Code | 27131501 |
| Waga elementu | 2.30 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blows per Minute | bpm blows per minute |
| Maximum Torque | 380 Nm Newton metre |
| Model Number | IW500 |
| No Load Speed | 8,400 rpm revolutions per minute |
| Wysokość całkowita | 190mm |
| Długość całkowita | 185 mm |
| Szerokość całk. | 65 mm |
| Torque Range | Nm Newton metre |
| Waga | 2.2kg |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Square Drive Size | 1/2" cal |
| Minimum Compatible Hose Size | 10 mm |
| Noise/ Vibration Information | |
| Actual Air Consumption | 3.5 CFM |
| Average Air Consumption |
SM.CK016,575ZLNE