Klucze imbusowe 1,5-10mm kuliste 9szt. chromwo-wanadowe z kulką Kennedy KEN6029940K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucze imbusowe 1,5-10mm kuliste 9szt. chromwo-wanadowe z kulką Kennedy KEN6029940K KEN-602-9940K
Klucze chromowo-wanadowe z kulistą końcówką 9szt.
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z niklowaną powłoką. Wykonanie zgodnie z ISO 2936. Zestaw zawiera plastikowe etui. Pojedyncze kieszenie na klucze ułatwia natychmiastową identyfikację brakujących kluczy.
KEN-602-9940K: 9-sztukowy zestaw
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140059849 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Nr produktu | KEN-602-9940K |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kształt | L |
| Powłoka | Nikiel |
| Liczba kluczy | 9 |
| Długości kluczy | 80; 85; 90; 100; 110; 130; 150; 175; 200mm |
| Standard | ISO2936 |
| Materiał | Stal |
| Rozmiary kluczy | 1,5mm 2mm 2,5mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm |
| N/A | |
| Typ końcówki | Kulista |
SM.CK016,45ZLNE
Narzędzia Cromwell