Koc przeciwpożarowy 1,8x1,2m BS EN1 869:1997 Tuffsafe TFF9943020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koc przeciwpożarowy 1,8x1,2m BS EN1 869:1997 Tuffsafe TFF9943020K
FIRE BLANKET KITEMARKED BS EN1 869:1997 1.8Mx1.2M Tuffsafe TFF9943020K
Tuffsafe TFF-994-3020K
TFF9943020K
KC-016,89,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Spełnia wymagania normy BS6575 1985, dla obciążenia lekkiego. Zatwierdzony przez B.A.F.E., oznaczony znakiem jakości według normy BS EN1 869: 1997 oraz obiektywnie przebadany przez Loss Prevention Council. Gwarancja na pięć lat.
Unikalny patentowany 3-warstwowy materiał koca skutecznie gasi palący się olej jadalny.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blanket Length | 1.8 m |
| Blanket Width | 1.2 m |
| Marka, producent | Tuffsafe |
| EAN13 | 5036140239791 |
| ecl@ss | 40040305 |
| Oznaczenie | FBS182 |
| UNSPSC | 46191500 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Commercial Domestic Industrial |
| Battery Size | |
| Capacity | kg kilogram |
| Kolor | Grey |
| Wymiary | 1.8mx1.2m |
| For Use With | |
| Materiał | Neoprene Coated Glass Cloth |
| Wysokość całkowita | 1800mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 1200mm |
| Numer produktu | FBS182 |
| Type | |
| Blanket Size | 1.8 x 1.2 m metre |
| Standard, norma | BS EN1 869:1997 |
| Special Features | |
| Battery Type | |
| Maximum Volume Capacity | L litre |
| Equipment Type | Fire Blanket |
| Alarm Volume | dB decibel |