Kołki 2,5 i 4mm do klucza do nakrętek z otwrami bocznymi KEN5811300K kpl. Kennedy KEN5811350K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2,5mm & 4mm PINS TO SUITKEN5811300K (PAIR) Kennedy KEN5811350K
Kennedy KEN-581-1350K
KEN5811350K
2.5mm & 4mm PINS TO SUITKEN5811300K (PAIR) Kennedy
KEN-581-1350K
SM.CK016,17ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kuty w stali chromowo-wanadowej, klucz jest regulowany przez obr??t ?›ruby centralnej. Mo??e być stosowany na nakrÄ™tkach z trzpieniami z nawierconymi otworami i jest dostarczany z 8 wymiennymi przetyczkami, kt??re sÄ... obustronnie zaokrÄ...glone dla nakrÄ™tek z g??rnymi otworami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 2.5-4mm |
| Opis | Pins to Suit |
| EAN13 Barcode | 5036140250895 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5811350K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | mm |
| To Suit | KEN5811300K |
| Typ | Adjustable Wrench Accessories |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 2 |
| Maximum Jaw Capacity | 100mm |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° stopni |
| Compatible Wrench Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk |