Kołki gwintowane 10x50mm 100szt. Kennedy KEN6512020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
269,49 zł
Cena regularna:
219,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 10x50mm 100szt. Kennedy KEN6512020K
Kennedy KEN-651-2020K
Kołki gwintowane 10x50mm
KEN-651-2020K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140147720 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 50mm |
| Nr produktu | KEN-651-2020K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 1.27 kg |
KEN6512020K
KOLKI GWINTOWANE 10x50mm Kennedy
KEN-651-2020K
SM.CK016,171,2ZLNE
Narzędzia Cromwell