Kołki gwintowane 12x100mm 100szt. Kennedy KEN6512720K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
740,09 zł
Cena regularna:
601,70 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 12x100mm 100szt. Kennedy KEN6512720K
Kennedy KEN-651-2720K
Kołki gwintowane 12x100mm
KEN-651-2720K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140147881 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 100mm |
| Nr produktu | KEN-651-2720K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 3.54 kg |
KEN6512720K
KOLKI GWINTOWANE 12x100mm Kennedy
KEN-651-2720K
SM.CK016,470,4ZLNE
Narzędzia Cromwell