Kołki gwintowane 8x45mm 100szt. Kennedy KEN6511600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
222,30 zł
Cena regularna:
180,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 8x45mm 100szt. Kennedy KEN6511600K
Kennedy KEN-651-1600K
Kołki gwintowane 8x45mm
KEN-651-1600K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140147621 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 45mm |
| Nr produktu | KEN-651-1600K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 710g |
KEN6511600K
KOLKI GWINTOWANE 8x45mm Kennedy
KEN-651-1600K
SM.CK016,141,2ZLNE
Narzędzia Cromwell