Kołki stalowe 1/2"x2.3/4" calowe 100szt. Kennedy KEN6508380K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
900,00 zł
Cena regularna:
731,71 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki stalowe 1/2"x2.3/4" calowe 100szt. Kennedy KEN6508380K
Kennedy KEN-650-8380K
Kołki stalowe 1/2"x2.3/4"
KEN-650-8380K
Opis produktu
Utwardzane i precyzyjnie szlifowane. Wykonane zgodnie z: DIN 6325.Calowe: Wielkości 1/16” i 1/8” są wykonane z nieutwardza-nej srebrnej stali, 3/16” i powyżej są wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali niskowęglowej.
Tolerancje: Wszystkie rozm. = +0.001” +0.003”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140011847 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 2 3/4" calowe |
| Nr produktu | KEN-650-8380K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 12.20 kg |
KEN6508380K
KOLKI STALOWE 1/2"x2.3/4" Kennedy
KEN-650-8380K
SM.CK016,426,7ZLNE
Narzędzia Cromwell