Kółko stałe z blaszką mocującą 80mm gumowe STEEL CENTRE Atlas Workholders ATL9451426K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FIXED PLATE 80mm RUBBERTYRE STEEL CENTRE Atlas Workholders ATL9451426K
ATL-945-1426K
Medium Duty Pressed Steel Castors - Rubber Tyred Wheel with Pressed Steel Centre - Roller Bearing
A range of pressed steel castors for general medium duty industrial applications. Steel centred Industrial black rubber tyred wheeled castors complete with needle roller bearing wheels.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| EAN13 Barcode | 5036140261440 |
| eCl@ss Code | 23250319 |
| Supplier Part No. | V41Q080SRRP04 |
| UNSPSC Code | 31162701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M8 |
| Wysokość całkowita | 105mm |
| Numer produktu | V41Q080SRRP04 |
| Castor Type | Medium Duty |
| Tyre Material | Rubber |
| Load Capacity | 50kg |
| Tyre Colour | Czarny |
| Tread Width | 30mm |
| Średnica kółka | 80mm |
| Mount Type | Fixed Top Plate |
| Wheel Material | Pressed Steel |
| Fixing Hole Centres Dimensions | 105x75 105x80mm |
| Fixing Plate Size | 102x87mm |