Kółko z hamulcem obrotowe z blaszką mocującą 200mm gumowe POLY CENTRE Atlas Workholders ATL9451324K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRAKED SWIVEL PLATE 200mmRUBBER TYRE POLY CENTRE Atlas Workholders ATL9451324K
ATL-945-1324K
Mogą być stosowane na większości podłóg. Zalecane do wilgotnych warunków gdzie mogą występować silne środki chemiczne. Bardzo cicha praca podczas jazdy. Nie wolno stosować na podłogoach gdzie wystepują kwasy mineralny lub organiczne. Zakres dopuszczlnych temperatur: -20°C do + 60°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bearing Type | Roller |
| Brake Options | Braked |
| Producent | Atlas Workholders |
| Castor Type | Swivel Top Plate |
| Centre Material | Polypropylene |
| EAN13 Barcode | 5036140261389 |
| eCl@ss Code | 23250319 |
| Fixing Hole Centres Length | 105 mm |
| Fixing Hole Centres Maximum Length | |
| Fixing Hole Centres Maximum Width | 80 mm |
| Fixing Hole Centres Minimum Length | |
| Fixing Hole Centres Minimum Width | 75 mm |
| Fixing Hole Centres Width | |
| Fixing Plate Length | 135 mm |
| Fixing Plate Shape | Rectangular |
| Fixing Plate Width | 105 mm |
| Frame Material | Steel - Pressed |
| Load Capacity | 205 kg |
| Wysokość całkowita | 235 mm |
| Supplier Part No. | V42Q200BLRP05 |
| Swivel Bolt Hole Size | |
| Top PLate Fixing Hole Diameter | 10 mm |
| Tread Width | 50 mm |
| Tyre Colour | Czarny |
| Tyre Material | Rubber |
| UNSPSC Code | 31162701 |
| Średnica kółka | 200 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M10 |
| Wysokość całkowita | 235mm |
| Numer produktu | V42Q200BLRP05 |
| Castor Type | Medium Duty |
| Tyre Material | Rubber |
| Load Capacity | 205kg |
| Tyre Colour | Czarny |
| Tread Width | 50mm |
| Średnica kółka | 200mm |
| Mount Type | Swivel Top Plate With Brake |
| Wheel Material | Polypropylene |
| Fixing Hole Centres Dimensions | 105x75 105x80mm |
| Fixing Plate Size | 135x105mm |