Kółko z hamulcem obrotowe z blaszką mocującą 80mm PU poliuretanowe Atlas Workholders ATL9451646K PRO25
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRAKED SWIVEL PLATE 80mmPOLYURETHANE TYRE Atlas Workholders ATL9451646K
ATL-945-1646K
Medium Duty Pressed Steel Castors - Polyurethane Tyred Wheel with Nylon Centre - Roller Bearing
A range of pressed steel castors for general medium duty industrial applications. Available top plate or bolt hole fixing and with the option of total-stop brake. Durable polyurethane tyred wheeled castors, non marking and protective of flooring.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bearing Type | Roller |
| Brake Options | Braked |
| Producent | Atlas Workholders |
| Castor Type | Swivel Top Plate |
| Centre Material | Nylon |
| EAN13 Barcode | 5036140261846 |
| eCl@ss Code | 23250319 |
| Fixing Hole Centres Maximum Length | 80 mm |
| Fixing Hole Centres Maximum Width | 60 mm |
| Fixing Hole Centres Minimum Length | 77 mm |
| Fixing Hole Centres Minimum Width | 60 mm |
| Fixing Plate Shape | Rectangular |
| Frame Material | Steel - Pressed |
| Load Capacity | 150 kg |
| Wysokość całkowita | 150 mm |
| Supplier Part No. | V42Q080PNRP04 |
| Swivel Bolt Hole Size | |
| Top PLate Fixing Hole Diameter | 8 m |
| Tread Width | 32 mm |
| Tyre Colour | Czerwony |
| Tyre Material | Polyurethane |
| UNSPSC Code | 31162701 |
| Średnica kółka | 80 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M8 |
| Wysokość całkowita | 105mm |
| Numer produktu | V42Q080PNRP04 |
| Castor Type | Medium Duty |
| Tyre Material | Polyurethane |
| Load Capacity | 150kg |
| Tyre Colour | Czerwony |
| Tread Width | 32mm |
| Średnica kółka | 80mm |
| Mount Type | Swivel Top Plate With Brake |
| Wheel Material | Nylon |
| Fixing Hole Centres Dimensions | 77x60 80x60mm |
| Fixing Plate Size | 105x80mm |