Kolumna 10mm prosta do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332420K KEN-333-2420K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolumna 10mm prosta do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332420K KEN-333-2420K
Kennedy KEN-333-2420K
KEN3332420K
KOLUMNA PROSTA DO STATYWU MAG 10mm Kennedy
KEN-333-2420K
SM.CK016,46,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Wszystkie kolumny są gwintowane M8x1.25mm i są zamienne z Kennedy, Oxford, Mitutoyo itd. Podstawy z wyłączeniem mini-mag (M6x1mm), są również zamienne przez specjalne przystawki lub nagwintowane magnesy.Kolumna wysokowydajna-prosta
Standardowo dopasowane do KEN- 333-2100K i KEN- 333-2030K.
Kolumna: 12x175mm. Belka poprzeczna: 10x165mm. Gwint: M8x1.25mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107151 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332420K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25mm |
| To Suit | 1/4" I/D Lug, Stem/Spigot Dia. 1/8" , 1/4" , 5/16" & 3/8" |
| Type | Heavy Duty Fitments |
| Size | Column: 12 x 175mm Cross bar: 10 x 165mm |