Kolumna 6,3mm prosta do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332500K KEN-333-2500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolumna 6,3mm prosta do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332500K KEN-333-2500K
Kennedy KEN-333-2500K
KEN3332500K
KOLUMNA PROSTA DO STATYWU MAG 6.3mm Kennedy
KEN-333-2500K
SM.CK016,35,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Wszystkie kolumny są gwintowane M8x1.25mm i są zamienne z Kennedy, Oxford, Mitutoyo itd. Podstawy z wyłączeniem mini-mag (M6x1mm), są również zamienne przez specjalne przystawki lub nagwintowane magnesy.Lekka kolumna prosta
Standardowo dopasowane do KEN-333-2010K.
Kolumna: 6.3x120mm. Gwint: M6x1mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107199 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332500K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25mm |
| To Suit | 1/4" I/D Lug, Stem/Spigot Dia. 5/16" |
| Type | Light Duty Fitments |
| Size | Column: 6.3 x 120mm |