Kolumna 6,3mm prosta średnia do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332460K KEN-333-2460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolumna 6,3mm prosta średnia do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332460K KEN-333-2460K
Kennedy KEN-333-2460K
KEN3332460K
KOLUMNA PROSTA Średnia DO STATYWU MAG 6.3mm Kennedy
KEN-333-2460K
SM.CK016,45,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Wszystkie kolumny są gwintowane M8x1.25mm i są zamienne z Kennedy, Oxford, Mitutoyo itd. Podstawy z wyłączeniem mini-mag (M6x1mm), są również zamienne przez specjalne przystawki lub nagwintowane magnesy.Średnia kolumna prosta
Standardowo dopasowane do KEN- 333-2080K.
Kolumna: 12x185mm.
Belka poprzeczna: 6.3x150mm.
Gwint: M8x1.25mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107175 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Głębokość całk. | 62 |
| Długość całkowita | 80 |
| Waga całkowita | 0.048 |
| Szerokość całk. | 190 |
| Supplier Part No. | 3332460K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25mm |
| To Suit | 1/4" I/D Lug, Stem/Spigot Dia. 5/16" |
| Type | Medium Duty Fitments |
| Size | Column: 12 x 185mm Cross bar: 6.3 x 150mm |