Kołyska do beczek 205l Kennedy KEN5404400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$258.46
Cena regularna:
$210.13
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołyska do beczek 205l Kennedy KEN5404400K
Kennedy KEN-540-4400K
KEN5404400K
SM.CK016,508ZLNE
- Wyposażona w zdejmowalną rękojeść.
- Pomalowana farbą proszkową.
- Duże nieiskrzące kółka 21/2” (63mm) umożliwiające pracę na nierównej podłodze
w zakładach gazowych / paliwowych.
- Maksymalna ładowność 600lbs (273kg).
- Dostarczona w płaskim opakowaniu.
Wymiary (WxSxG): 90x830x510mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140072237 |
| eCl@ss Code | 36120301 |
| Wysokość | 415 mm |
| Długość całk. | 814 mm |
| Sup. Part No. | DRC/135 |
| UNSPSC Code | 24101600 |
| Waga | 12.5 kg |
| Szerokość | 410 mm |