Kombinerki 200mm 8" z przecinakiem Pro-torq Kennedy KEN5586840K KEN-558-6840K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kombinerki 200mm 8" z przecinakiem Pro-torq Kennedy KEN5586840K KEN-558-6840K
Kennedy KEN-558-6840K
Kombinerki z przecinakiem 'PRO-TORQ' 200mm/8"
KEN-558-6840K
Opis produktu
Wykonane te specjalnie wybranej stali. Podwójny materiał na uchwycie pozwala użytkownikowi na zastosowanie większej siły przy małym wysiłku. Nasadki wykonane na bazie polipropylenu dla wytrzymałości oraz z termoplastycznego materiału na wierzchu dla dobrego bezślizgowego chwytu. Podwójna wyszlifowana część czołowa i spoina. Utwardzone powierzchnie tnące.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140118508 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.4 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Nr produktu | KEN-558-6840K |
| Kod UNSPSC | 27112106 |
| Waga elementu | 370g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Cutting Capacity | |
| Jaw Opening | 37 mm millimetre in. inch |
| Overall Depth | 30 mm millimetre in. inch |
| Overall Length | 200 mm millimetre |
| Overall Width | 60 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Type | Pliers |
| Weight | g gram |
| Standards Met | |
| Handle Material | Thermoplastic |
| Special Features | Non-slip Comfort Grip Side Cutter |
| Finish/Coating | |
| Jaw Material | Steel |
| Jaw Style | Serrated |
| Jaw Length | 40 mm millimetre |
KEN5586840K
KOMBINERKI Z PRZECINAKIEM 'PRO-TORQ' 200mm/8" Kennedy
KEN-558-6840K
SM.CK016,81,2ZLNE
Narzędzia Cromwell