Kombinerki nieiskrzące 150mm 6" Be-Cu Linesman Kennedy KEN5753420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
763,70 zł
Cena regularna:
620,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kombinerki nieiskrzące 150mm 6" Be-Cu Linesman Kennedy KEN5753420K
Kennedy KEN-575-3420K
KEN5753420K
6" SPARK RESISTANT LINESMAN PLIERS Be-Cu Kennedy KEN5753420K
Kennedy KEN-575-3420K
SM.CK016,346,9ZLNE
KEN5753420K
Ząbkowane szczęki do cięcia nakrętek, śrub z cięciem bocznym i rączkami ochronnymi.
Długość całkowita: 150mm
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Ząbkowane szczęki do cięcia nakrętek, śrub z cięciem bocznymi i rączkami ochronnymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112106 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5753420K |
| EAN13 Barcode | 5036140298934 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Waga elementu | 180 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Waga elementu | 180g |
| Maximum Jaw Capacity | mm |
| Standard, norma |