Kombinerki wysokowydajne 210mm 8.3/8" Senator SEN5584580K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kombinerki wysokowydajne 210mm 8.3/8" Senator SEN5584580K
Senator SEN-558-4580K
SEN5584580K
KOMBINERKI WYSOKOWYDAJNE 210mm/8.3/8" Senator
SEN-558-4580K
SM.CK016,21,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa, satynowe wykończenie. Ząbkowane szczęki do chwytania, śrub, nakrętek, kabli, gwoździ itp. Możliwość usuwania izolacji z przewodów do o średnicy do 1.6mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 210 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Waga całkowita | 0.41 |
| UNSPSC Code | 27112106 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-558-4580K |
| EAN13 Barcode | 5036140023789 |
| Waga elementu | 330 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cutting Capacity | Wire: 1.6mm |
| Otwarcie szczęk | 40mm |
| Głębokość całk. | 15mm |
| Długość całkowita | 210mm |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Typ | Pliers |
| Waga | g |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Bi Material |
| Special Features | Side Cutter |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Jaw Length | 35mm |