Komplet gumowych tulejek zaciskowych JSN20 Indexa IND1409620K
dostępny
Cena regularna:
327,30 zł
Cena regularna:
266,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet gumowych tulejek zaciskowych JSN20 Indexa IND1409620K
Indexa IND-140-9620K
IND1409620K
Komplet gumowych tulejek zaciskowych (JSN20) Indexa IND1409620K
IND-140-9620K
SM.CK016,201,1ZLNE
Pasują do gwintujących głowic Indexa-Seiki. Dostarczane w zestawie 2-sztukowym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112808 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1409620K |
| EAN13 Barcode | 5036140083202 |
| Tapping Head | JSN - 20 |
| Cone Angle | 36 ° |
| Contact Length | 12 mm |
| Waga elementu | 40 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | mm |
| Długość | 12mm |
| Seria | |
| Typ | JSN-20 |
| Średnica | 26mm |
| Liczba elementów | 2 |
| Range Diameter | mm |
| System pomiarowy | Metryczny |