Komplet gumowych tulejek zaciskowych JSN7 Indexa IND1409600K IND-140-9600K
dostępny
Cena regularna:
302,80 zł
Cena regularna:
246,18 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet gumowych tulejek zaciskowych JSN7 Indexa IND1409600K IND-140-9600K
Indexa IND-140-9600K
IND1409600K
Komplet gumowych tulejek zaciskowych (JSN7) Indexa IND1409600K
IND-140-9600K
SM.CK016,185,3ZLNE
Pasują do gwintujących głowic Indexa-Seiki. Dostarczane w zestawie 2-sztukowym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112808 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1409600K |
| EAN13 Barcode | 5036140083189 |
| Tapping Head | JSN - 7 |
| Cone Angle | 36 ° |
| Contact Length | 12 mm |
| Waga elementu | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | mm |
| Długość | 12mm |
| Seria | |
| Typ | JSN-7 |
| Średnica | 15mm |
| Liczba elementów | 2 |
| Range Diameter | mm |
| System pomiarowy | Metryczny |