Komplet śrub M10x25mm FC16 dociskowych Indexa IND4252620H PRO20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M10x25mm FC16 dociskowych Indexa IND4252620H
Indexa IND-425-2620H
IND4252620H
Komplet śrub dociskowych FC16 M10x25mm Indexa IND4252620H
IND-425-2620H
SM.CK016,14,3ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M10 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 5 mm |
| Wymiar D | 2.4 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085756 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 25 mm |
| Numer produktu | FC160810 |
| Supplier Part No. | 4252620H |
| Typ | Ball Point |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 11.2 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 25mm |
| C | 5mm |
| Clamp Style | Ball Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16A-1025 |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |