Komplet śrub M10x25mm FC16 dociskowych Indexa IND4252650H PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M10x25mm FC16 dociskowych Indexa IND4252650H
Indexa IND-425-2650H
IND4252650H
Komplet śrub dociskowych FC16 M10x25mm Indexa IND4252650H
IND-425-2650H
SM.CK016,36,1ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie -HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252650H |
| EAN13 Barcode | 5036140085794 |
| Length B | 25 mm |
| Wymiar C | 5 mm |
| Wymiar D | 0.7 mm |
| Waga elementu | 11.2 g |
| A (Thread) | M10 |
| Numer produktu | FC162710 |
| Type | Dog Point |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 25 mm |
| C | 5 mm |
| Clamp Style | Dog Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16B-1025N |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |