Komplet śrub M10x35mm FC16 dociskowych Indexa IND4252650N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M10x35mm FC16 dociskowych Indexa IND4252650N
Indexa IND-425-2650N
IND4252650N
Komplet śrub dociskowych FC16 M10x35mm Indexa IND4252650N
IND-425-2650N
SM.CK016,37,4ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M10 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 5 mm |
| Wymiar D | 0.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085800 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 35 mm |
| Numer produktu | FC162710 |
| Supplier Part No. | 4252650N |
| Typ | Dog Point |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 16.2 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 35mm |
| C | 5mm |
| Clamp Style | Dog Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16B-1035N |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |