Komplet śrub M12x65mm FC17 dociskowych Indexa IND4252735N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M12x65mm FC17 dociskowych Indexa IND4252735N
Indexa IND-425-2735N
IND4252735N
Komplet śrub dociskowych FC17 M12x65mm Indexa IND4252735N
IND-425-2735N
SM.CK016,25,8ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M8 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 2.9 mm |
| Wymiar D | 12 mm |
| Wymiar E | 18 mm |
| Wymiar F | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085855 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 65 mm |
| Numer produktu | FC171212 |
| Supplier Part No. | 4252735N |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 65mm |
| C | 2.9mm |
| Clamp Style | Ball Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT17A-1265 |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |