Komplet śrub M8x12mm FC16 dociskowych Indexa IND4252615D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M8x12mm FC16 dociskowych Indexa IND4252615D
Indexa IND-425-2615D
IND4252615D
Komplet śrub dociskowych FC16 M8x12mm Indexa IND4252615D
IND-425-2615D
SM.CK016,12,9ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M8 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 4 mm |
| Wymiar D | 1.9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085718 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 12 mm |
| Numer produktu | FC160408 |
| Supplier Part No. | 4252615D |
| Typ | Ball Point |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 3.2 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 12mm |
| C | 4mm |
| Clamp Style | Ball Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16A-0812 |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |