Komplet śrub M8x40mm FC17 dociskowych Indexa IND4252725N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M8x40mm FC17 dociskowych Indexa IND4252725N
Indexa IND-425-2725N
IND4252725N
Komplet śrub dociskowych FC17 M8x40mm Indexa IND4252725N
IND-425-2725N
SM.CK016,18,5ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M8 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 1.9 mm |
| Wymiar D | 8 mm |
| Wymiar E | 13 mm |
| Wymiar F | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085848 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 40 mm |
| Numer produktu | FC170608 |
| Supplier Part No. | 4252725N |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 24 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 40mm |
| C | 1.9mm |
| Clamp Style | Ball Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT17A-0840 |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |