Końcówka z podwójną spiralą śrubowa zatrzaskowa 4" Kennedy KEN5887350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka z podwójną spiralą śrubowa zatrzaskowa 4" Kennedy KEN5887350K
Kennedy KEN-588-7350K
Końcówka z Podwójna SPIRALA śrubowa zATRZASKOWA 4"
KEN-588-7350K
Opis produktu
Dostępne z dwoma rodzajami złączy:Uniwersalnym: Pręty z tego rodzaju złączem powinny być obracane tylko w prawo (w kierunku zgodnym z kierunkiem wskazówek zegara).
Zatrzaskowym (typu Lockfast): Pręty z tego rodzaju złączem można obracać w obu kierunkach i złącze to będzie dobrze trzymać w najbardziej wymagających warunkach.
Końcówka z podwójną spiralą śrubową: Przebija zablokowania takie jak papier lub szmaty, a przeszkoda jest wyciągana aby oczyścić rurę.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035478 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Screw Size | 100mm |
| Screw Size | 4" calowe |
| Nr produktu | Z1779 |
| Typ | Lockfast |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 155g |
KEN5887350K
KONCOWKA Z PODWOJNA SPIRALA SRUBOWA zATRZASKOWA 4" Kennedy
KEN-588-7350K
SM.CK016,20,5ZLNE
Narzędzia Cromwell