Końcówki na wcisk z górną zawleczką 6,3mm czerwone opak. 100szt. Kennedy KEN5153730K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
6.3mm RED PIGGY BACK PUSH ON (opak-100) Kennedy KEN5153730K
Kennedy KEN-515-3730K
KEN5153730K
6.3mm RED PIGGY BACK PUSH ON (opak-100) Kennedy
KEN-515-3730K
SM.CK016,34,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standardowe
Trwałe, ekonomiczne końcówki z miedzi i mosiądzu. Wykonane z jednego kawałka materiału. Ocynkowane elektrotechnicznie co ochrania przed rdzą. Izolowane rozszerzane końcówki, w kolorowej winylowej izolacji. Wszystkie końcówki dostarczone z antywibracyjnymi skuwkami miedzianymi.
Końcówki “na wcisk” z górną zawleczką
Ilość w opakowaniu: 100.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140244207 |
| eCl@ss Code | 21059190 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | 5153730K |
| Tab Size | 6.3 mm |
| Type (Female) | Push-on |
| UNSPSC Code | 39121432 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | mm |
| Kolor | Czerwony |
| Connector Type | Push-On Piggy Back |
| Liczba elementów | 100 |
| Średnica ostrzy | mm |
| Tab Length | mm |
| Tab Width | mm |
| Includes | (100) Push-On Piggy Back Terminals - Red |
| Package Type | Multipack |
| Fork/Ring Tab Size | 6.3mm |