Korba z czopem kwadratowym 3/8" Kennedy KEN5825080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korba z czopem kwadratowym 3/8" Kennedy KEN5825080K
Kennedy KEN-582-5080K
Korba z CZOPEM kwadratowym 3/8"
KEN-582-5080K
Opis produktu
Gumowy uchwyt, dla szybkiego wkręcania. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-wanadowe, w pełni szlifowane.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133464 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Grip | Rubber Grip |
| Długość całk./opak. | 400mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 470g |
KEN5825080K
KORBA Z CZOPEM KWADRATOWYM 3/8" Kennedy
KEN-582-5080K
SM.CK016,41,4ZLNE
Narzędzia Cromwell