Korba z czopem kwadratowym 3/8"1 470mm Kennedy KEN5825090K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korba z czopem kwadratowym 3/8", 470mm Kennedy KEN5825090K
Kennedy KEN-582-5090K
Korba z CZOPEM kwadratowym 3/8", 470mm
KEN-582-5090K
Opis produktu
Gumowy uchwyt, dla szybkiego wkręcania. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-wanadowe, w pełni szlifowane.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133471 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Grip | American Pattern |
| Długość całk./opak. | 425mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 500g |
KEN5825090K
KORBA Z CZOPEM KWADRATOWYM 3/8", 470mm Kennedy
KEN-582-5090K
SM.CK016,52,6ZLNE
Narzędzia Cromwell