Korek do przewodów kanalizacyjnych zatyczka do rur 12" 300mm 296-314mm Kennedy KEN5887540K KEN-588-7540K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korek do przewodów kanalizacyjnych zatyczka do rur 12" 300mm 296-314mm Kennedy KEN5887540K KEN-588-7540K
Zatyczka do prób przewodów kanalizacyjnych oraz rur o średnicy 12".
- Rozmiar rur: 12", 300mm
- Zakres działania korka: 296-314mm
- Złącze rewizyjne: gwintowane BSP 1"
- Oczyścić fragment rury w miejscu montażu, aby nie przeszkadzało to uzyskaniu prawidłowej szczelności.
- Odkręcić i poluzować nakrętkę powodującą ściskanie talerzy korka.
- Umieścić korek w rurze i następnie dokręcić nakrętkę ściskającą, aby rozszerzyć gumową obręcz uszczelniającą i uszczelnić rurę.
- W razie potrzeby prze demontażu można posłużyć się nakrętką na końcu gwintowanej części zapewniającej dostęp do otworu rewizyjnego. Do gwintu można także przyłączyć odpowiednią aparaturę.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wyjście gwintu BSP | 1" |
| Średnica robocza rury | 12", 300mm |
| Kod EAN13 | 5036140035584 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Zakres roboczy pracy | 296-314mm |
| Waga całkowita | 3,69kg |
| Nr produktu | Z2567 |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
Bailey