Krążek fibrowy 115x22mm nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej P60 1szt. Yamoto YRK2024160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
97,64 €
Cena regularna:
79,38 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej P60 100szt. Yamoto YRK2024160K
Yamoto YRK-202-4160K
YRK2024160K
115mm ZIRC/AO RES T/COATS/S FIBRE DISCS P60 Yamoto YRK2024160K
YRK-202-4160K
SM.CK016,244,8ZLNE
Nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej
Ziarno cyrkonowe z dodatkami ściernymi, które smarują i chłodzą powierzchnię szlifowaną, przedłużają żywotność krążków. Można stosować do wszelkich stali nierdzewnych, zgrzewów spawalniczcyh na żeliwie i innych nietypowych metali przy wydłużonym cyklu pracy, usuwając duże ilości metalu bez bez zagrożenia przegrzania krążków.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 115 mm |
| Disc Bore | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140289024 |
| eCl@ss Code | 21011313 |
| Ziarnistość | P60 |
| Supplier Part No. | 2024160K |
| UNSPSC Code | 31191506 |
| Weight per 25 | 0.55 kg |