Krążek liniowy 38mm z daszkiem szary Matlock MTL9783910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krążek liniowy 38mm z daszkie szary Matlock MTL9783910K
Matlock MTL-978-3910K
MTL9783910K
38mm SINGLE AWNING PULLEY GALVANISED Matlock
MTL-978-3910K
SM.CK016,24,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Krążki te są doskonałe do masztów flagowych, montowania lin do suszenia bielizny i mocowania ruchomych zadaszeń. Posiadają kółka ze staliwa do umieszczania liny o średnicy do 8 mm. Krążki linowe są dostarczane wraz hakami typu S. Krążki ocynkowane posiadają kółka ze staliwa dla lin o średnicy do 8 mm. Czarne (epoksydowane) krążki posiadają nylonowe kółka dla lin o średnicy do 9,5 mm.
Wszystkie prezentowane krążki posiadają pojedyncze kółka.
Typ krążka: Daszek (Awning), Linkowy (Line), Górny montaż (Upright), Śrubowy (Screw), Ramowy (Sash).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067912 |
| Finish | Galvanised |
| Pulley Type | Awning |
| Sheath Diameter | 1 1/2" cal |
| Sheath Diameter | 38 mm |
| Supplier Part No. | 261CPP0038GV |
| UNSPSC Code | 24101613 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wheel Type | Cast Single |
| Pulley Type | Awning |
| Size | 38mm 1.5" cal |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Maximum Rope Diameter | 8mm |