Krążek ścierny na rzep 150mm 6H P100 1szt. Yamoto YRK2026380K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
271,90 zł
Cena regularna:
221,06 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krążki ścierne rzepowe 150mm 6H P100 100szt. Yamoto YRK2026380K
Yamoto YRK-202-6380K
YRK2026380K
Krążki ścierne RZEPOWE 150mm 6H P100 Yamoto YRK2026380K
YRK-202-6380K
SM.CK016,160,3ZLNE
Krążki Al.Ox. samoprzylepne. Po zużyciu wystarczy zedrzeć zużyty i założyć nowy krążek, co powala na znaczną oszczędność czasu pracy. Wzór otworów: 600A. 6 otworów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 150 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140214965 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Ziarnistość | P100 |
| Waga całkowita | 0.44 |
| Supplier Part No. | 2026380K |
| UNSPSC Code | 31191501 |
| Weight per 100 | 440 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | P100 |
| Typ produktu | Abrasive Discs |
| Size | 150mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Paper |
| Vacuum Hole Design | 6 Hole |