Krążek ścierny na rzep 150mm 6H P80 1szt. Yamoto YRK2026370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
63,94 €
Cena regularna:
51,98 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krążki ścierne rzepowe 150mm 6H P80 100szt. Yamoto YRK2026370K
Yamoto YRK-202-6370K
YRK2026370K
Krążki ścierne RZEPOWE 150mm 6H P80 Yamoto YRK2026370K
YRK-202-6370K
SM.CK016,160,3ZLNE
Krążki Al.Ox.samoprzylepne. Po zużyciu wystarczy zedrzeć zużyty i założyć nowy krążek,
co powala na znaczną oszczędność czasu pracy. Wzór otworów: 600A. 6 otworów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 150 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140214958 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Ziarnistość | P80 |
| Waga całkowita | 0.49 |
| Supplier Part No. | 2026370K |
| UNSPSC Code | 31191501 |
| Weight per 100 | 490 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | P80 |
| Typ produktu | Abrasive Discs |
| Size | 150mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Paper |
| Vacuum Hole Design | 6 Hole |