Kształtowe nożyce do blach 10" lewe Kennedy KEN5912160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kształtowe nożyce do blach 10" lewe Kennedy KEN5912160K
Kennedy KEN-591-2160K
Kształtowe nożyce do blach 10", LEWE
KEN-591-2160K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali kutej, chromowo-wanadowej, utwardzonej do 54 - 58 HRC. Ostrza precyzyjnie szlifowane. Podwójny środek oparcia rękojeści zwiększa siłę nacisku użytkownika, co czyni cięcie łatwiejszym. Mechanizm sprężynowy ułatwia cięcie jedną ręką. Nasadki posiadają ochronne wypusty dla maksimum bezpieczeństwa. Klamra zapewnia zamknięcie ostrzy kiedy nie są używane. Zalecane do lekkich stali i materiałów nieżelaznych. Można ciąć blachę walcowaną stalową o grubości do 1.2mm.Tną na prawo(Right Hand)/lewo(Left Hand).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140071421 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 10 1/2" calowe |
| Długość | 270mm |
| Nr produktu | KEN-591-2160K |
| Typ | Left Hand |
| Kod UNSPSC | 27111519 |
| Weight per 6 | 2.40 kg |
KEN5912160K
KSZTALTOWE NOZYCE DO BLACH 10", LEWE Kennedy
KEN-591-2160K
SM.CK016,84,9ZLNE
Narzędzia Cromwell