Kurtka odblaskowa lekka żółta XXL Tuffsafe TFF9624414E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtka odblaskowa LEKKA żółta - XX/L Tuffsafe TFF9624414E
Tuffsafe TFF-962-4414E
TFF9624414E
Kurtka odblaskowa LEKKA żółta - XX/L Tuffsafe
TFF-962-4414E
SM.CK016,20,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kamizelka wykonana jest z żółtej tkaniny poliestrowej.
Żółte kurtki odblaskowe
Wszystkie naszyte paski mają szer. 50 mm.
Odblaskowe pokrycie kurtki oraz paski spełniają wymagania normy BSEN471 1994: Klasa 3.
Wykonanie pasków odblaskowych jest zgodne z wymaganiami normy BSEN471
1994: Klasa 2.
Dostępne rozmiary i możliwości wyboru:
Dopasuj zgodnie z rozmiarem klatki piersiowej. W przypadku konieczności noszenia pod spodem grubszej odzieży, może być potrzebny większy rozmiar.
Przewodnik po rozmiarach:
Rozmiar: M. Obw. kl. piersiowej (cm): 112-116. Wzrost (cm): 152-194.
Rozmiar: L. Obw. kl. piersiowej (cm): 116-120. Wzrost (cm): 152-194.
Rozmiar: XL. Obw. kl. piersiowej (cm): 120-124. Wzrost (cm): 152-194.
Rozmiar: XXL. Obw. kl. piersiowej (cm): 124-128. Wzrost (cm): 152-194.
Niniejsza odzież spełnia wymagania Dyrektywy 89/686/EEC oraz podane odpowiednie normy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 46181531 |
| eCl@ss Code | 40010101 |
| Producent | Tuffsafe |
| Supplier Part No. | TFF-962-4414E |
| EAN13 Barcode | 5036140016972 |
| Chest Size | 124-128 cm |
| Typ | Jacket |
| Zastosowanie | Night Work; Road Work |
| Protection Features | High-visibility |
| Materiał | Polyester |
| Gender | Men; Women |
| Kolor | Żółty |
| Size | 2X Large |
| Coat/Jacket Length | 152-194 cm |
| Child Size | |
| Fabric Coating | |
| Number of Pockets | |
| Standard, norma | Directive 89/686/EEC. BS EN 471 1994: Class 3; Class 2. |
| Includes | Reflective Tape Strips |
| Disposable/Reusable | Reusable |
| Number of Braces | 2 (Shoulders) |
| Number of Bands | 2 (Arms); 2 (Body) |
| Fabric Weight | 400 g/m? |