Kurtyna spawalnicza 300x2400mm ciemnozielona Kennedy KEN8858660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$213.32
Cena regularna:
$173.43
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna spawalnicza 300x2400mm ciemnozielona Kennedy KEN8858660K
Kennedy KEN-885-8660K
KEN8858660K
1300x2400mm D/GREEN REINFORCED PVC WELDING CURTAIN Kennedy
KEN-885-8660K
SM.CK016,384,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kurtyny spawalnicze Kennedy z PCV spełniają wymagania normy EN1598. Przeznaczone do blokowania szkodliwego promieniowania świetlnego. Kurtyna wyposażona jest w zatrzaski na obu bokach umożliwiające łączenie kilku kurtyn w jedną większą.
Wyposażona we wzmocnione otwory na górnej krawędzi i stalowe kółka do zawieszania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Kolor | Dark Green |
| EAN13 Barcode | 5036140326101 |
| eCl@ss Code | 21080901 |
| Wysokość | 2400 mm |
| Supplier Part No. | 8858660K |
| UNSPSC Code | 23271718 |
| Szerokość | 1300 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Dark Green |
| Features | Matt finish eliminates glare Reinforced for extra strength and tear resistance Suitable for all welding applications where no visibility is required |
| Wysokość | 2400mm ft foot |
| Material Weight | 340±7.5% g/m? grams per square metre |
| Numer produktu | LV113X24 |
| Typ produktu | Welding Curtain |
| Szerokość | 1300mm ft foot |
| Material Thickness | mm |
| Standard, norma | Flame retardant to test method: BS5438, test 2A and 2B In accordance with BS EN150.25980.2014 |
| Product Material | Reinforced PVC |