Kuweta malarska 180mm 7" Senator SEN5334280K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kuweta malarska 180mm 7" Senator SEN5334280K
Senator SEN-533-4280K
SEN5334280K
KC-016,6,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Równomiernie pokrywa wałek podczas przechowywania farby w zbiorniku kuwety. Obszar odsączający pomaga usunąć nadmiar farby z wałka, zapobiegając powstawaniu zacieków.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140045972 |
| ecl@ss | 21041103 |
| Głębokość całkowita | 55 |
| Długość całkowita | 315 |
| Waga całkowita | 0.21 |
| Szerokość całk. | 220 |
| Oznaczenie | SEN-533-4280K |
| Tray Width | 180 mm |
| Tray Width | 7" cal |
| UNSPSC | 31211906 |
| Waga elementu | 165 g |