Kuweta malarska metalowa 300mm 12" Kennedy KEN5334670K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kuweta malarska metalowa 300mm 12" Kennedy KEN5334670K
Kennedy KEN-533-4670K
KUWETA MALARSKA Metalowa 300mm/12"
KEN-533-4670K
Opis produktu
Równomierne pokrycie wałka farbą, podczas którego nadmiar farby pozostaje w zbiorniku. Specjalnie żłobiona strefa pomoże usunąć nadmiar farby zapobiegając chlapaniu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140045927 |
| Kod eCl@ss | 21041103 |
| Głębokosć całk./opak. | 70 |
| Długość całk./opak. | 410 |
| Waga całkowita | 0.68 |
| Szerokość całk./opak. | 360 |
| Nr produktu | 440.120.000 |
| Typ | Metal |
| Kod UNSPSC | 31211906 |
| Waga elementu | 290g |
| Szerokość | 12" calowe |
| Szerokość | 300mm |
KEN5334670K
KUWETA MALARSKA METALOWA 300mm/12" Kennedy
KEN-533-4670K
SM.CK016,48,7ZLNE
Narzędzia Cromwell