LLG-10x38 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608002C PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-10x38 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608002C
Indexa IND-460-8002C
IND4608002C
LLG-10x38 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608002C
IND-460-8002C
SM.CK016,4,5ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 4.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295803 |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Numer produktu | V10 x 38 |
| Sztywność | 6.8 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608002C |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 7 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V10 x 38 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 6.8 Nmm |
| Dh | 10mm |
| Dd | 4.5mm |
| L0 | 38mm |