LLG-20x89 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608333L IND-460-8333L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-20x89 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608333L IND-460-8333L
Indexa IND-460-8333L
IND4608333L
LLG-20x89 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608333L
IND-460-8333L
SM.CK016,10,8ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296091 |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Numer produktu | V20 x 89 |
| Sztywność | 14Nmm |
| Supplier Part No. | 4608333L |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 54 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V20 x 89 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 14Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 89mm |