LLG-25x152 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608452G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-25x152 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608452G
Indexa IND-460-8452G
IND4608452G
LLG-25x152 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608452G
IND-460-8452G
SM.CK016,24,7ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296244 |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Numer produktu | V25 x 152 |
| Sztywność | 14Nmm |
| Supplier Part No. | 4608452G |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 165 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V25 x 152 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 14Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 152mm |