LLG-32x115 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608564V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-32x115 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608564V
Indexa IND-460-8564V
IND4608564V
LLG-32x115 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608564V
IND-460-8564V
SM.CK016,32ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296299 |
| Długość całkowita | 115 mm |
| Numer produktu | V32 x 115 |
| Sztywność | 29Nmm |
| Supplier Part No. | 4608564V |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 190 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V32 x 115 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 29Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 115mm |