LLG-32x152 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608567Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-32x152 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608567Y
Indexa IND-460-8567Y
IND4608567Y
LLG-32x152 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608567Y
IND-460-8567Y
SM.CK016,30,9ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296312 |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Numer produktu | V32 x 152 |
| Sztywność | 21.5 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608567Y |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 262 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V32 x 152 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 21.5 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 152mm |