Łącznik kabłąkowy 5mm typu D Matlock MTL9784320K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łącznik kabłąkowy 5mm typu D Matlock MTL9784320K
Matlock MTL-978-4320K
MTL9784320K
5mm DEE SHACKLE BZP-ELECTRO GALV (PK-4) Matlock
MTL-978-4320K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łącznik ten służy do łączenia łańcuchów i lin. Ma kształt litery D, aby w ten sposób zapobiegać nadmiernemu przesuwaniu się montowanej liny. Materiał kołka, oznaczony cyfrowo, i średnica są odpowiednio dobrane. Obciążenia znamionowe podano tylko dla celów orientacyjnych. Testowane łączniki kabłąkowe typu D są dostępne tylko na zamówienie. Wykończenie: galwanizowany.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068018 |
| Finish | Galv |
| Load | 75 kg |
| Material x Pin Dia. (mm) | 3/16" cal |
| Material x Pin Dia. (mm) | 5 mm |
| Supplier Part No. | 312-PP0005ZP |
| UNSPSC Code | 31162803 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Product Number | 312-PP0005ZP |
| Typ produktu | Dee Shackle |
| Pin Diameter | 5 mm |
| Finish/Coating | Galvanised |
| Package Quantity | 4 |