Lampa z uchwytami 240V Kobe KBE2823220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa z uchwytami 240V Kobe KBE2823220K
Kobe KBE-282-3220K
KBE2823220K
KC-016,96ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kobe Red Line |
| Bulb Fitting | Bayonet |
| EAN13 | 5036140090132 |
| ecl@ss | 27110506 |
| Input Voltage | 240 V |
| Max Rating | 60 W |
| Oznaczenie | KBE-282-3220K |
| UNSPSC | 39111612 |
| WEEE Compliant | Yes |