Łańcuch ogniwowy 3mmx21mmx10m prostoliniowy spawany BZP Matlock MTL9781210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łańcuch ogniwowy 3mmx21mmx10m prostoliniowy spawany BZP Matlock MTL9781210K
Matlock MTL-978-1210K
MTL9781210K
3mmx21mmx10M CHAIN SIDE WELD STR. LINK BZP Matlock
MTL-978-1210K
Łańcuch ten jest często stosowany do powszechnego użytku np. do wiązania przyczepy
i przesuwu drzwi w prowadnicach oraz w przemysłowych przenośnikach materiału. Łańcuch jest spawany w punktach na każdym ogniwie, a miejsce spawania jest dobierane na życzenie. Jest to wyrób popularny o wszechstronnym zastosowaniu. Spawane ogniwo jest lekkie i wytrzymałe. Jest doskonałe do ogólno-użytkowych zastosowań, takich jak huśtawki parkowe, urządzenia ogrodowe, urządzenia zabezpieczające itp. Wykonany jest ze stali miękkiej. Dostarczany w odcinkach o długości 10 m, pakowany w pudełku (inne długości też są dostępne na życzenie).
Połyskowe cynkowanie elektrolityczne (BZP)
Cynkowanie elektrolityczne wymaga zastosowania elektrolizy roztworu związków cynku. Proces ten odbywa się poprzez zanurzenie części ze stali czystej w roztworze soli cynku i zastosowaniu prądu elektrycznego. W tym procesie, powierzchnię ze stali pokrywa się czystym cynkiem. Ocynkowana powierzchnia nadaje się do użytku zewnętrznego.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140064621 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Inside Link Height | 8 mm |
| Inside Link Length | 21 mm |
| Length per Box | 10 m |
| Recommended Load | 50 kg |
| Supplier Part No. | 9781210K |
| Grubość | 3 mm |
| UNSPSC Code | 31151600 |
| Waga | 1.70 kg |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Outside Use |
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Stal |
| Model, kod produktu | 30003021B0100ZP |
| Typ produktu | Welded Straight Link Chain |
| Link Diameter | 3 mm |
| Recommended Load | 50kg |
SM.CK016,48,1ZLNE
Narzędzia Cromwell